Odliczanie do Świąt Wielkanocnych możemy uznać za rozpoczęte. Jedną z nieodłącznych tradycji, ściśle związanych ze świętowaniem, jest obchodzenie śmigus-dyngus. Jest to jedyny dzień w roku, w którym możemy kogoś bezkarnie olać. Potrzebujemy jednak do tego odpowiednich narzędzi, które pomogą nam w osiągnięciu zamierzonego celu. Warto zaopatrzyć się w zabawki na lany poniedziałek, by tego jednego dnia być stroną dominującą. Nie odpierać tym samym ataków najbliższych, którzy zrobią wszystko, byśmy nie wyszli z tego suchą stopą. Święto nieobchodzone już tak hucznie, jak jeszcze kilka lat temu, jednak dobrze byłoby choć w najmniejszym stopniu potrzymać tradycję oblewania najbliższych. Jakie zabawki jednak wybrać, by efekt był najlepszy z możliwych. I w końcu jakie pistolety na wodę wybrać, by nasze dzieci mogły czuć się bezpiecznie?

Zabawki na Lany Poniedziałek – co wybrać?

Bezpieczeństwo, jak zawsze w przypadku naszych dzieci, jest najważniejsze podczas zakupu kolejnych zabawek. Tak samo sytuacja przedstawia się w przypadku śmigus-dyngus. Zabawki na lany poniedziałek mają przede wszystkim pomóc naszym dzieciom w osiągnieciu odpowiednio dobrej zabawy. Jedyną krzywdą, jaką będą mogły wydarzyć sobie tego dnia niech będzie delikatny katar kilka dni po świętach. Co możemy znaleźć w sklepach z zabawkami, by wszystkie warunki dobrej zabawy podczas śmigus-dyngus się zgadzały? Od zawsze w modzie były przede wszystkim pistolety na wodę. Obecnie na rynku znajduje się wiele pistoletów inspirowanych tymi z bajek dla dzieci czy chociażby najpopularniejszych gier. Pistolet na wodę Nerf Fortnite to z pewnością najbardziej łakomy kąsek w środowisku dziecięcych rozrabiaków.

Na półkach możemy znaleźć również bardziej tradycyjne odmiany pistoletów na wodę oraz wiele innych akcesoriów, dzięki którym staniemy się wodnymi niszczycielami. Prawdziwym hitem trwającego obecnie sezonu wiosennego będą pistolety z wodną amunicją ukrytą w plecaku. Pistolet na wodę jest podłączony rurką do plecaka, dzięki czemu można napełnić nasz zbiornik na długi czas i nie biegać bez przerwy po uzupełnienie amunicji. Pojawia się coraz więcej akcesoriów, którymi możemy zaskoczyć najbliższych. Czy najbliższy lany poniedziałek będzie należał akurat do nas? Przekonamy się już niebawem.